Solvent Grupları

NANO TEC SOL1:TEKSTİL KUMAŞ TEMİZLEME SOLVENTİ

Tekstil sektöründe kumaşların üzerinde oluşan yağ,kir ve gres gibi lekelerin temizlenmesinde kullanılır.Kalıntı ve hare bırakmaz.Yanıcı değildir.

NANO TEC SOL2:YAVAŞ UÇUCU METAL TEMİZLEME SOLVENTİ

Metal ve boya sektöründe metalleri yağdan arındırmak amaçlı kullanılan bir solventtir.Geç uçucu,hafif kokulu bir ürün olup püskürtme ve silme yöntemi ile temizlik yapılabilir.

NANO TEC SOL3:AGRESİF VE TUTUCU YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

Metallerde koruma amaçlı kaplama yapılmış hayvansal yada vax tipi yağların temizlenmesi için ideal bir üründür.Hızlı uçan bir üründür,silim izi bırakmaz.Yanıcı değildir.

NANO TEC SOL4:ADEZYON DÜZENLEYİCİ

Tutkal ve poliüretan kullanılan sektörlerde yapıştırma mukavetini arttırmak ve donma süresini ayarlamak için kullanılan bir üründür.

NANO TEC SOL5:PARÇA YIKAMA VE TEMİZLEME SOLVENTİ

İş makineleri,tamir bakım yapılan sektörlerde parça yıkama amaçlı kullanılan bir solventtir. Yanıcı değildir,püskürtme ve fırça yardımı ile uygulanabilir.

NANO TEC SOL6:BOYALI YÜZEY TEMİZLEME SOLVENTİ

Tezgah,iş makineleri gibi aktif olarak çalışan araçların boyalı yüzeylerinde temizlik yapmak için kullanılan bir solventtir. Yanıcı değildir,püskürtme ve silme yöntemi ile uygulanabilir.

NANO TEC SOL7:MANUEL SİLİM TUTKAL TEMİZLEME SOLVENTİ

Mobilya üretimi yapan fabrikalarda ahşaplar üzerindeki tutkal lekelerini temizlemek için kullanılır.Boyalı yüzeylere yada kenar bantlarına zarar vermez.Hoş kokulu bir bileşendir.

NANO TEC SOL8:KENAR BANT MAKİNESİ GİRİŞ SIVISI

Kenar bantlama makinelerinde giriş nozüllerinde püskürtme yöntemi ile uygulanır. Bantın yapışacağı ahşap yüzeyini temizler ve iyi bir yapışma sağlar.

NANO TEC SOL9:KENAR BANTLAMA MAKİNESİ ÇIKIŞ SIVISI

Kenar bantlama makinelerinde çıkış nozüllerinde püskürtme yöntemi ile uygulanır. Bantın kenarlarından taşan tutkalın temizlenmesini ve çabuk donmasını sağlar.

NANO TEC SOL10:HASSAS ve PARLAK YÜZEYLER İÇİN TEMİZLİK SOLVENTİ

Parlak ve metalic olup hatayı çabuk belli edecek yüzeylerde boya öncesi yağ alma ve yüzey hazırlama işlemi için uygulanır.

NANO TEC SOL11:POLİÜRETAN ve SLİKON ÇÖZÜCÜ

Poliüretan ve silikon makinelerinde sistem içi ve nozül uçlarını temizleme amaçlı kullanılır.

NANO TEC SOL PAİNT:BOYA SÖKÜCÜ

Her türlü boyayı metal parça üzerinden sökmek için kullanılır.Boya kancalarında ve kaplama üstü boyalarda kalıntı bırakmadan kısa sürede sonuç verir.

NANO TECNO PAİNT -A-:KROMAT ve ÇİNKO KAPLAMALI YÜZEY BOYA SÖKÜCÜ

Kaplamalı yüzeylerde boya ile birlikte parça üstündeki kaplamayı sökmek için kullanılır.

NANO PAİNT JEL:JEL BOYA SÖKÜCÜ

El girmeyen yada daldırma yapılamayan yüzeylerde fırça ile sürerek uygulanır.

Copyright © 2022 | Başkent Temizlik | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım