Metal İşleme Ve Yağ Grubu

NANO GREEN TEC

Yeşil renkli yarı sentetik soğutma sıvısı çelik,dökme demir,alüminyum,paslanmaz çelik gibi metallerin talaşlı imalatı için tasarlanmış olup su bazlı metal işleme ve kesme sıvısıdır.

NANO WHİTE TEC

Süt renkli yarı kesme ve soğutma sıvısı çelik,dökme demir,alüminyum,paslanmaz çelik gibi metallerin talaşlı imalatı için tasarlanmış olup su bazlı metal işleme ve kesme sıvısıdır.

NANO ULTRA OİL

Tezgah kızak yağı tezgah tabanının titreşimsiz çalışmasını sağlar.Yapışkan özelliği sayesinde yüzeylere tutunur,bu özelliği sayesinde ilk hareket özelliği sağlar ve tezgahın sessiz çalışmasına yardımcı olur.

NANO TEC STONİNG

Taşlama sıvısı tüm taşlama operasyonları için geliştirilmiştir.Tam sentetik bir üründür.Mükemmel soğutma özelliği vardır.Pas ve krozyon oluşumuna karşı dayanıklıdır.

NANO TEC WAX

Kalın film tabakası oluşturan koruyucu yağ vaks yapılı,kalın,ele yapışmayan film tabakası oluşturan ve dış ortamlarda 12 ay koruma özelliği olan koruyucudur.

NANO TEC WAX 10

İnce film tabakası oluşturan koruyucu yağ deniz aşırı nakledilen yada kısa süreli koruma istenilen saç parçaları,motor blokları ve mamul yada yarı mamul metal parçalarının korunması için üretilen bir koruyucudur.90 gün koruma yapar.

NANO TEC İNDUCTİON

İndiksiyon soğutma sıvısı daldırma,idiksiyon ve alevle sertleştirme işlemlerinde kullanılmak için uygundur.Su ile karışabilen tan sentetik bir soğutucudur. Çelik,vida,somun,civata,zincir,bağlantı elemanları ve alüminyum parçaların sertleştirilmesinde kullanılır.

Copyright © 2022 | Başkent Temizlik | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım