Genel Temizlik Ve Hijyen

NANO CLEAN

Konsantre cilt temizleme sıvısı 1/2 ile 1/7 arası seyreltilerek kullanılır.Yağlı ve kirli ciltleri temizlemek için üretilmiş iyi temizlik yapan ekonomik bir üründür.

NANO WC FLOOR

Konsantre WC ve Banyo temizleme sıvısı 1/2 ile 1/15 arası seyreltilerek kullanılır.Sert zemin,su lekeleri,pas lekeleri ve derz temizlemek için kullanılır.

NANO GENERAL CLEANİNG

Konsantre genel temizlik sıvısı 1/2 ile 1/20 arası seyreltilerek kullanılır.Hoş kokulu bir üründür.Sert zemin,masa ve cam gibi genel amaçlı temizliklerde kullanılır.

NANO ULTRA SOL

Konsantre yağ sökücü 1/2 ile 1/15 arası seyreltilerek kullanılır.Yanmış yağ,fırın,tepsi gibi yağlı yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Köpüklü ve mutfaklar için ideal bir üründür

NANO DİSHWASHER CLEAN

Endüstriyel bulaşık makine deterjanı derz pompası ile makineye takviye edilir.Leke bırakmaz,bulaşıklarda parlaklık sağlar ve kireç önleyicidir.

NANO DİSWASHER GLOSS

Endüstriyel bulaşık makine durulama sıvısı endüstriyel bulaşık makinelerinde durulama amaçlı kullanılır.Derz pompası ile makineye takviye edilir,kalıntı bırakmaz.

NANO DİSWASHER DESCALER

Endüstriyel bulaşık makine kireç çözücü endüstriyel bulaşık makinelerinde kireç ve makine haznesi temizleme,bakım sıvısıdır.

NANO FOAM DİSH

Konsantre elde bulaşık yıkama deterjanı 1/2 ile 1/10 arası seyreltilerek kullanılır.Bol köpüklü ve yağ parçalamada yetenekli bir ürün olup cilt dostudur.

NANO HAND SOAP

Cilt dostu ve ekonomik köpük sabun. Köpük sabunluklar da cilt temizleme amaçlı olarak kullanılır.Hoş kokulu ve cilt koruması yapan yumuşaklık veren ekonomik bir üründür.

Copyright © 2021 | Başkent Temizlik | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım