Endüstriyel Bakım Ve Koruma

NANO TECNO SOL

Solvent bazlı su ile seyreltilebilen yağ sökücü 1/2 ile 1/10 arası seyreltilerek kullanılır.Ağır sanayi için üretilmiştir, makine ve ekipman temizlemek için ideal bir üründür.

NANO MAGİC LİQUİD

Konsantre zemin yıkama makine deterjanı zemin yıkama makinesi haznesine 1/20 oranında ilave edilir.Köpürme yapmaz.Yağlı ve lastik izi gibi zor lekeleri temizleme amaçlı kullanılır.

NANO SMİLEY LİQUİD

Konsantre zemin yıkama makine deterjanı hassas yüzeyler için üretilmiştir,tüm yüzeylere uygulanabilir.Hoş kokulu bir ürün olup makine haznesine 1/20 oranında ilave edilerek kullanılır.

NANO CONCRETE CLEANİNG

Konsantre beton ve kireç sökücü inşaat makinelerinde ve sanayide beton kalıntılarını sökmek amaçlı kullanılır.Beton kalınlığına göre 1/2 ile 1/20 arası seyreltilerek kullanılır.

NANO RADİATÖR CLEAN

Konsantre radyatör temizleme sıvısı 1/2 ile 1/10 arası seyreltilerek kullanılır. Alüminyum radyatörlerde tıkanıklık açmak ve temizleme amaçlı kullanılan bir üründür.

NANO ANTİ-BURR

Konsantre kaynak çapağı önleme sıvısı 1/10 oranında seyreltilerek kullanılır.Kaynak yapılan bölge ve etrafında kaynak çapağının yapışmasını önler.Temizlik gerektirmez.

NANO CLİMATE

konsantre klima ve serpentin temizleme sıvısı 1/2 ile 1/10  arası seyreltilerek kullanılır.Oksitlenen,kirlenen alüminyum petekleri,filtreleri,ısıtma ve soğutma yüzeylerini kısa sürede kurumdan ve tozdan temizler.

NANO SYSTEM CLEAN

Konsantre sistem içi kireç sökücü her türlü metalde sistem içerisinde güvenle kullanılır.İçerdiği inibitörler sayesinde metallere zarar vermez.Ayrıca fabrikalardaki su sistemlerine belirli bir zaman periyodunda eklenirse kireç oluşumunu engeller.

NANO STELL CLEAN

Paslanmaz çelik temizleyici ve parlatıcı tüm paslanmaz çelik yüzeylerde temizlik yapar ve koruma sağlar.

Copyright © 2021 | Başkent Temizlik | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım